COMARCH ERP EGERIA

ROZSZERZENIA SYSTEMU

 

Comarch, zgodnie ze swoim akademickim rodowodem stawia na innowacje i stały rozwój. Skala inwestycji przekłada się na tworzenie doskonalszych procesów biznesowych oraz optymalizację już wdrożonych rozwiązań, dostosowanych do zmieniających się wymagań rynku.

Specjaliści i eksperci, którzy związali swoją karierę z Comarch nieustannie zajmują się wyznaczaniem nowych kierunków, oraz implementacją opracowanych rozwiązań. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów dodatkowo wzbogacana nieustannym badaniem potrzeb rynkowych i opinii użytkowników, pozwala rozwijać systemy odpowiadające potrzebom klientów.

Pobierz nasze portfolio i dowiedz się więcej.


Pobierz portfolio Comarch ERP Egeria

Wypełnij formularz poniżej

Pobierz dokument

 

Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.  Przeczytaj więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.