COMARCH ERP EGERIA

SYSTEM DLA NOWOCZESNEJ ADMINISTRACJI I OŚWIATY

 

Comarch ERP Egeria to zintegrowany system klasy ERP, który wspiera zarządzanie, administrację i obsługę księgowo-finansową instytucji publicznych, uczelni oraz jednostek administracji. Nasze rozwiązanie IT zapewnia bezpieczeństwo danych, szybki dostęp do informacji, przejrzystość i integrację procesów.

Zapraszamy do kontaktu wypełniając formularz.


Jeżeli chcesz skontaktować się z naszym konsultantem wypełnij poniższy formularz. Pozwoli nam to na jak najlepsze dostosowanie oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Prosimy o tę zgodę z uwagi na przepisy określające warunki wysyłania niezamówionych informacji handlowych i marketingu bezpośredniego pocztą elektroniczną, aby nasi przedstawiciele mogli skontaktować się z Tobą mailowo. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w tym przypadku przez spółki z grupy Comarch na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu. Dowiedz się więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.
Na podstawie tej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez spółki z grupy Comarch w celu wysyłki newslettera. Możesz wycofać tę zgodę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed cofnięcia zgody. Prosimy o Twoją zgodę przede wszystkim z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych. Twoja zgoda jest równoznaczna z akceptacją otrzymywania na wskazany adres e-mail zawartych w naszym newsletterze niezamówionych komunikatów marketingu bezpośredniego i korzystania do tego celu z środków porozumiewania się na odległość.  Przeczytaj więcej o tym jak spółki z grupy Comarch przetwarzają dane osobowe.